Hizmetlerimiz/ Birlikte Keşfedelim

Bilişim & Bilgisayar

 

–          Bilişim sistemleri ile altyapısının sürekliliğini sağlamak üzere gerekli bilişim güvenlik tedbirlerini almak ve uygulamak.

–          Bilişim sistemleri ile altyapısına zarar verebilecek ve ileride çalışmasını engelleyecek muhtemel donanımsal veya yazılımsal sorunları tespit etmek ve ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri yapmak için gerekli önlemleri almak ve uygulamak.

–          Bakanlık bilgisayar programlarında oluşan kullanımdan kaynaklanmayan teknik sorunların çözümü için gerekli müdahaleleri yapmak.

–            Bilgi İşlem kontrolünde bulunan her türlü bilgisayar donanım malzemeleri, çevre birimleri ile altyapının bakım ve onarım işlerini yapmak veya yaptırılmasını sağlamak.

–          Bilgisayarlara işletim sistemi ve gerekli programları kurmak; yazıcı, tarayıcı vb. Yan donanımların kurulumunu yapmak.

–          İdarenin bilişim ve teknolojik ihtiyaçlarını analiz etmek ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına bildirmek.

–          Kullanıcıların yerel alan ağı bazında çalışan bilişim sistemleri ve donanımlarının verimli kullanılabilmesi bakımından kaynak planlanmasının yapılmasını sağlamak.

–          Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığınca yapılan Bakım Onarım Anlaşması kapsamında arızalı donanımlar için çağrı açmak ve takip etmek, düzenlenen servis formlarını dosyalamak, gerekli hallerde servis formlarını Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına iletmek.

–          Kullanıcı hesapları ile ilgili bloke kaldırma, TKŞ silme, kişisel bilgilerini silme vb. İşleri yapmak.

–          Gerek idari, gerekse teknik personelin (yapılan uygulamalar konusunda) ne tür eğitim alması gerektiği hususunda tespitlerde bulunmak.

–          İdarenin resmi web sayfası ile ilgili çalışmaları yürütmek.

–          İdarede ihtiyaç duyulan bilişim sistemleri donanımları ile yeni ya da ilave altyapılarının Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığın belirlediği standartlarda yaptırılmasını sağlamak ve denetlemek.

–          Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığınca geliştirilen veya uygulamaya konulan alt yapı, donanım ve yazılım hizmetlerini yürütmek.

–          Kendisine verilen görevleri şubedeki diğer personel ile işbirliği içinde yürütmek.

–          Kullanıcılara yerinde ya da uzaktan erişim ile bilgisayar sistemleri ve yan donanımları ile uygulama bazında teknik destek sağlanmak.

–          Tekniker, teknisyen ve bilgisayar işletmeni, kendisine verilen görevlerin eksiksiz ve zamanında yerine getirilmesinden amirlerine karşı sorumludur.

 

Güncel kampanyalarımız için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

En kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacağız.

samsun web tasarım

Samsun ilinde Profesyonel Web tasarım konusunda iddialıyız. SAMSUN WEB TASARIM olarak Samsun ilinde profesyonel web tasarım hizmeti veriyoruz. Sizin de internette yeriniz olsun istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. Unutmayın Web Siteniz , Firmanızın Dünyaya açılan penceresidir.

Samsun web tasarım

Web siteleri firmaların belli coğrafi sınırlar ile kısıtlanmadan geniş kitlelere ulaşması için en etkin pazarlama aracıdır.Web sitenizin oluşturulması veya mevcut sitenizin daha fazla ziyaret alacak şekilde yenilenmesi için Samsun Web Tasarım ekibimiz size yardımcı olacaktır. Bir web sitesi sadece güzel bir Web Tasarım ile geçiştirilemeyecek kadar önemli fırsatlar sunmaktadır.

samsun web tasarım

Bunlar ; - Tanıtım ve Prestij Pazarlama giderlerinde düşüş Müşteri kazanma
Samsun Web Tasarım
olarak , Samsun web tasarım , web sitesi dizaynı , web sayfası tasarımı , internet sitesi kurulumu , web sitesi dizaynı , ucuz kaliteli hızlı güvenilir hizmet vermek üzere kurulu bir şirkettir. Size sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Copyrights © 2016 Tüm Hakları Sahibinde Saklıdır.

Çözüm bilgi işlem güvenlik ve yazılım sistemleri

Samsun ilinde Profesyonel bilgi işlem güvenlik ve yazılım sistemleri konusunda iddialıyız. Çözüm bilgi işlem güvenlik ve yazılım sistemleri olarak Samsun ilinde profesyonel bilgi işlem güvenlik ve yazılım sistemleri hizmeti veriyoruz.

Çözüm bilgi işlem güvenlik ve yazılım sistemleri

Çözüm bilgi işlem güvenlik ve yazılım sistemleri

Çözüm bilgi işlem güvenlikve yazılım sistemleri
olarak , Samsun Çözüm bilgi işlem güvenlik ve yazılım sistemleri, ucuz kaliteli hızlı güvenilir hizmet vermek üzere kurulu bir şirkettir. Size sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.